Telefon
Telegram
WhatsApp
İnstagram

Müşteri Görüşleri

Begüm Gülşen Erkut
Begüm Gülşen Erkut

Turizm - 25 Ekim 2022, 07:09

Tam 8 sene Ali Hocam 2 kızımıda sizinle büyüttüm. Biliyordum İstanbul’da ne olursa olsun siz buradaydınız şimdi içimiz buruk, ama sizin için çok mutlu olduk hayırlı olsun inşallah, sizi tanımış olmak bile bizim için çok büyük mutluluk. Mesleğinizdeki uzmanlığınız tecrübeniz ve başarınız ile birlikte sevgi dolu samimi hümanitenizin tarifi mümkün değil. Sevgiler Ali Hocam…

Ela derin
Ela derin

Ev hanjmj - 28 Temmuz 2022, 01:58

Muhteşem ötesi bir dr her zaman ileri dönük düşündü çocukların sağlıgina her zaman özen gösterdi kizimin dr fobisi hocamızla yendik gitmesine çok üzüldük ama konyali olduğum için şanslıyım konyaya gittiğim zaman mutlaka ziyaretine gideceğim

Semra Önata
Semra Önata

Grafik tasarım - 17 Temmuz 2022, 10:39

Ali bey bilgisi ve ilgisi ile tanıdığım ennn donanımlı doktorumuzdu. Gittiğini öğrendiğimizde çok üzüldük fakat kendi kliniğinde ve memleketinde devam edeceğini öğrenince yine de mutlu olduk.
3 yaşındaki kızımın sağlığını emanet ettiğimiz tek doktor????
Çooook ama çook şanslısın Konya ????

Seval Özgezici
Seval Özgezici

Tasarımcı - 03 Haziran 2022, 00:07

Duydum ki Ali hocam konyaya gidiyormuş kesinlikle bizimde bir sonraki durağımız konya, hocam sizden başkasına nasıl emanet edicem ben çocuklarımı? Şaka bir yana harika bir çocuk doktoru ne kadar kendi uzağa gitse de her zaman destekçimiz kendisine sonsuz teşekkürlerimi iletiyorum. En kısa zamanda sizleri ziyaret etmek için Konya, meram gelicez hocam.

Sevgi Nurdan
Sevgi Nurdan

Ev Hanımı - 02 Haziran 2022, 23:53

Hocam duyduk ki İstanbuldan konyaya gidiyormuşsunuz. Muayenehane açmanıza çok sevindik ama sizin gibi bilgili bir doktoru kaybettiğimiz için çok üzgünüz. Dr. Ali Müsevitoğlu çocuk hastalıkları konusunda gerçekten uzman bir doktordur.

Sevim Zafer
Sevim Zafer

Ev Hanımı - 02 Haziran 2022, 23:50

:Uzm. Dr. Ali Müsevitoğlu çocuk doktorları arasında gerçekten uzman bir doktor. Güler yüzü ve cana yakınlığı muhteşem hatta çocuk hastalıkları ve sağlığı konusunda çok bilgili bir doktor. İstanbuldan ayrılıp Konya şehrine gitmesine çok üzüldük. Çok şanslısın Konya :)

Özge Ersin
Özge Ersin

Ev Hanımı - 02 Haziran 2022, 23:47

Mükemmel ötesi bir doktor özellikle çocuğumuz ile ilgilenmesi ve cana yakınlığından dolayı kendisine çok ama çok teşekkür ederim. Bu özellik her doktorda olmayan bir şey, ayrıca Ali hocamızın istanbul'dan konyaya gidip kendi muayenehanesini açmasına çok sevindik, hem de istanbul muazzam bir çocuk doktorunu kaybettiği için çok üzüldük.

Yusuf Kaan Özgezici
Yusuf Kaan Özgezici

Web Developer - 02 Haziran 2022, 23:44

Ali hocamızı 5 yıldır tanıyorum hem 5 yaşında oğlum Deniz'in hem de 1,5 yaşın da olan kızım Melis Hira'nın doktorudur. Hayatım boyunca böylesine ilgi gösteren çocukların sağlığını düşünen ve çocuklara kimyasal yerine sürekli ebeveynlere organik ilaçlar tavsiye eden muhteşem bir doktor. Kendisine çok teşekkür ediyorum. Sırf Ali beye yakın olduğumuz ve eşim çok memnun olduğu için uzak bir yere taşınmıyoruz :)

8 kayıttan 1 - 12 arasındaki kayıtlar gösteriliyor

Siz de Yorum Bırakın